R.V.M. systém

REEVU - R.V.M. system

Sedm let intezivního výzkumu a vývoje přineslo výsledky ve formě R.V.M. - Rear View Mirror systém. Dokonalý pohled za vás umožňuje patentovaný systém zrcadel namontovaný v každé helmě REEVU. Zrcadla jsou vyrobena z reflexního polykarbonátu, který narozdíl od skla je téměř nerozbitný, lehčí a poskytuje uživateli vetší komfort a bezpečí.

Tento systém, zjednodušeně řečeno, funguje tak, že láme světlo kolem vaší hlavy a dění za vámi zobrazuje na malém zrcadle v přední části helmy. To vše uvnitř helmy. Přináší vám tak dokonalý výhled na silnici za vámi a informuje vás o dění za vašimi zády.

Tato technologie přináší větší komfort, pohodlí a bezpečnost všem, kteří jezdí s helmou REEVU.


REEVU FSX1 - novinka roku 2013

FSX1

Nová vyklápěcí helma Reevu FSX1 přináší několik nových prvků a vylepšení. Jedná se o helmu s výklopnou bradovou částí a oproti svému integrálnímu předchůdci je znatelně lehčí (hmotnost doplním, až ji zjistím).

Díky akustickému límci došlo také ke snížení hlučnosti ve velkých rychlostech. Reevu také vylepšila ventilační systém.

Helmy REEVU jsou tradičně ručně sestavovány a individuálně kontrolovány. Vyjímatelná hygienická vložka nabízí neuvěřitelné pohodlí. Tkanina je velmi příjemná, a po vyjmutí je možné ji vyprat.


Co uvidíte s helmou REEVU?

Když obléknete helmu REEVU, váš pohled vpřed to nijak neovlivní. Co se ovšem dramaticky změní, je pohled vzad. Silnici za vámi uvidíte rázem v plném záběru periferního vidění. Nííže uvedené obrázky zobrazují typický pohled z helmy REEVU.

 

pohled1
pohled2
pohled3
Obytná zóna
Hlavní ulice
Velkoměsto

 

Podle zkušeností jezdců jste schopni si udržet po krátké době bez větší námahy přehled o dění před vámi i za vámi. To znamená, že vám již nadále nehrozí žádné vratké řízení v momentě, kdy se ohlížíte přes rameno zpět.


Zadní zorné pole s helmou REEVU

Reevu - srovnání

 

Sečteno a podtrženo, helmy REEVU změní váš zážitek z jízdy.